איך ריח יכול להשפיע על מיתוג עסק?

עודכן ב: 12 אפר 2018

מיתוג עסק על ידי ריח הוא מיתוג נכון וחיוני, מאחר ולאנשים נוצר חיבור וזיקה מהרחת ריח נעים וטוב למקום ממנו מופץ הריח, הוא נחקק להם בזיכרון ומשרה עליהם אווירה טובה.

עסקים רבים וחברות גדולות ממתגים את העסק שלהם על ידי ריח נעים שמבסס את הקשר ביניהם לבין לקוחותיהם.

לאחר מחקר שנערך נמצא שחוש הריח הינו השני בחשיבותו אחרי חוש הראיה במיתוג עסקים. לכן יותר ויותר חברות מאמצות שיטה זו ומכניסות למיתוג שלהם את חוש הריח בחנויות, במוצרים ואף ברכבים.

חנויות שמשווקות דברי מאכל ומאפה דואגות שריח דברי המאפה יתפזרו היטב בחלל כדי להגדיל את חווית הקונה ואף להגדיל מכירות, בחנויות נעליים מפזרים ריח של נעליים חדשות כדי להעצים את החוויה של קנית נעל חדשה, חנויות של מוצרי קוסמטיקה מבשמות את החלל בריחות בשמים נעימים ועוד הדוגמאות רבות.


עסקים שחוש הריח לא מאופיין בהם יכולים לייצר מוצרי פרסום ריחניים, שימתג את העסק שלהם בריחות נעימים ולחלק אותם בכנסים, באירועי חברה וסתם ללקוחות מזדמנים שישמחו לקבל מוצר ריחני וטוב, ובדרך זו משווקים את העסק וממנפים אותו גבוה בתודעת הצרכנים.
אנו ב"טרקל קידום מכירות" נשמח להציע לכם מוצרי פרסום ריחניים שיניפו את העסק שלכם למעלה.

אנו מתמחים בהפקת ריחניות עץ ריח לרכב מקרטון ממותגות, בחיתוך צורני לתליה ברכב עם מגוון גדול של צורות לבחירה או הפקה בכל צורה אחרת. הריחניות מגיעות במגוון רחב של ריחות: וניל, פירות יער, לבנדר, אוקיינוס, קוקוס, אבקת כביסה, מרכך כביסה, אורנים, מלון, תפוח ירוק, לימון, בשמים ועוד.

כל ריחנית קשורה עם חוט גומי בתוך שקית צלופן עבה ואטומה.

אצלינו תמצאו מוצרי ריח נוספים כמו: בקבוקי ריח לתליה ברכב, מפיץ ריח למזגן הרכב, ריחנית למחשב ועוד..


מהיום הפקת ריחניות נהיה זול וזמין לכל בעל עסק גדול או קטן!