דפוס טמפון

עודכן ב: 12 אפר 2018

בשיטת הדפסה זו ניתן להדפיס על מוצרים צורניים ומעוגלים, באמצעותה אפשר למתג מגוון רחב של מוצרי פרסום וקידום מכירות כמו עטים, כדורים, כוסות, מוצרי קוסמטיקה ועוד ועוד...

איך שיטה זו עובדת?

שיטת הדפסה מאוד פשוטה שבה כרית מיוחדת מוטבעת בדיו בצבע הנדרש ומוטבעת על גבי המוצר, כרית זו היא מעין חותמת גמישה שמתאימה את עצמה לפני השטח המודפס.

בהדפסת טמפון ניתן לדייק ולהדפיס פריטים קטנים ועדינים מכיוון שהמכונה מעבירה כמות צבע מדויקת מגלופת מתכת לכרית ההדפסה כך שהצבע לא נמרח ולא נוזל ויוצאת הדפסה נקיה ומהירה.

יתרונות הדפסת טמפון הם רבים:

ניתן להדפיס על כל סוג חומר: עץ, מתכת, פלסטיק, זכוכית, טקסטיל, ניילון ועוד.

הצבע נשמר לאורך זמן מכיוון שההדפסה מתאחדת על החומר והופכת לחלק בלתי נפרד ממנו, והיא לא מתקלפת ולא מורגשת במגע.
22 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דפוס משי

הדפסת משי היא שיטת הדפסה והעתקה על משטחים שונים כמו נייר או בד, על ידי רשת צפופה של חוטים. בתחילתה של השיטה היו יוצרים הדפס על רשת מתוחה על מסגרת עץ בעזרת שעווה. ע"י השעווה היו אוטמים את האזורים בציור

יצירת קשר

משרד 03-9033536, נייד 054-4334425

בין השעות 09:00-17:00  בימים א'-ה'

office@tp-gifts.com

א. ת. לב הארץ ראש העין

ת.ד. 11179 ראש העין 480571

לקבלת הצעת מחיר
ריחניות לרכב, עץ ריח, מפיצי ריח למזגן הרכבבקבוקי ריח לרכב, בלונים ממותגיםקופסאות ניירות טישוקופסת טישו אישיתעטי פלסטיק, עטים ממתכת, עטים מיוחדיםמחזיקי מפתחות ממתכתמחזיקי מפתחות מפלסטיקמחזיקי מפתחות מפי.וי.סימחזיקי מפתחות מסיליקוןתיקיםתיקי אל-בדשקיות קרטון, תיקי גב, תיקי שרוכיםשקיות נייר, שקיות קראפט, פדים לעכבר, משטח לעכבר ארגונומי, מולטי פד עם לוח שנהלוח תכנון שולחניתחתיות לכוסות מקרטוןתחתיות לכוסות מפי.וי.סי, תחתיות לכוסות משעם, מגנטים למקרר, מסגרת מגנטית, לוח מחיק למקרר, פנקסים עם גב מגנט, קופסאות דפי ממופתקיות דביקות, לוח הודעות דביק, מחברותפנקסים, דיסק און קי, מטענים, גאדג'טים, כוסות וספלים עם לוגו, שעונים ממותגים, שעונים עם מגנט למקרר, מניפות פרסום, פאזלים, שרוך לצוואר עם לוגו, מגיני שמש וצלונים לרכב, מגבות מודפסות,, חולצות עם הדפסה, כובעים, קופסאות סוכריות, נרתיקים לרשיון רכב, נרתיק למשקפיים, כיסוי לדרכון, תגי מזוודה, מוצרי פרסום, מוצרי קד''מ במרכז, מוצרי פרסום זולים, מוצרי קידום מכירותמוצרי קד''מ לכנסים, מתנות לתערוכות, מתנות ממותגות, מתנות למשרד, מוצרי פרסום לעסקים, מוצרי פרסום ממותגים, מתנות שיווק, מתנות קד"מ אקולוגיות.

כל הזכויות שמורות לטרקל קידום מכירות ומתנות.