דפוס משי

עודכן ב: 13 אפר 2018

הדפסת משי היא שיטת הדפסה והעתקה על משטחים שונים כמו נייר או בד, על ידי רשת צפופה של חוטים.

בתחילתה של השיטה היו יוצרים הדפס על רשת מתוחה על מסגרת עץ בעזרת שעווה.

ע"י השעווה היו אוטמים את האזורים בציור שללא הצבע וכך הופכים את הרשת לגלופה או שבלונה. שאפשר לאטום מחדש ולשנות את הצבע לצבע נוסף שרוצים להדפיס.

תהליך ההדפסה היה על ידי הצבת הרשת מעל המשטח המודפס וניגוב הצבע הסמיך שנמצא מעל הרשת.

הניגוב נעשה בעזרת מגב מגומי.

במרוצת הזמן החלו לפתח את שיטות ההדפסה בעקבות פיתוח האמולסיות, שרגישות לאור ואיפשרו אטימה של הרשת יותר מדויקת, ללא צורך בשעווה. מאז נפתחה הדרך לשימוש תעשייתי בתעשיות הטקסטיל והאלקטרוניקה להדפסות גדולות ורבות יותר.

שיטה זו נותנת מענה להדפסות על מוצרי פלסטיק למיניהם, מתכת, טקסטיל, עץ וכו'.

בדפוס משי מקבלים שכבת צבע עבה יותר מאשר דפוס אופסט, מה שמייחד את המוצר עם המרקם הנחוץ לו.

9 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
יצירת קשר

משרד 03-9033536, נייד 054-4334425

בין השעות 09:00-17:00  בימים א'-ה'

office@tp-gifts.com

א. ת. לב הארץ ראש העין

ת.ד. 11179 ראש העין 480571

לקבלת הצעת מחיר
ריחניות לרכב, עץ ריח, מפיצי ריח למזגן הרכבבקבוקי ריח לרכב, בלונים ממותגיםקופסאות ניירות טישוקופסת טישו אישיתעטי פלסטיק, עטים ממתכת, עטים מיוחדיםמחזיקי מפתחות ממתכתמחזיקי מפתחות מפלסטיקמחזיקי מפתחות מפי.וי.סימחזיקי מפתחות מסיליקוןתיקיםתיקי אל-בדשקיות קרטון, תיקי גב, תיקי שרוכיםשקיות נייר, שקיות קראפט, פדים לעכבר, משטח לעכבר ארגונומי, מולטי פד עם לוח שנהלוח תכנון שולחניתחתיות לכוסות מקרטוןתחתיות לכוסות מפי.וי.סי, תחתיות לכוסות משעם, מגנטים למקרר, מסגרת מגנטית, לוח מחיק למקרר, פנקסים עם גב מגנט, קופסאות דפי ממופתקיות דביקות, לוח הודעות דביק, מחברותפנקסים, דיסק און קי, מטענים, גאדג'טים, כוסות וספלים עם לוגו, שעונים ממותגים, שעונים עם מגנט למקרר, מניפות פרסום, פאזלים, שרוך לצוואר עם לוגו, מגיני שמש וצלונים לרכב, מגבות מודפסות,, חולצות עם הדפסה, כובעים, קופסאות סוכריות, נרתיקים לרשיון רכב, נרתיק למשקפיים, כיסוי לדרכון, תגי מזוודה, מוצרי פרסום, מוצרי קד''מ במרכז, מוצרי פרסום זולים, מוצרי קידום מכירותמוצרי קד''מ לכנסים, מתנות לתערוכות, מתנות ממותגות, מתנות למשרד, מוצרי פרסום לעסקים, מוצרי פרסום ממותגים, מתנות שיווק, מתנות קד"מ אקולוגיות.

כל הזכויות שמורות לטרקל קידום מכירות ומתנות.