הדפסת סובלימציה

עודכן ב: 12 אפר 2018

כבר למעלה ממאה שנה משתמשים בצבעי הסובלימציה, בתחילה היה את טכנולוגית דפוס המשי על נייר ולאחר מכן העברה בחום, והשימוש בשיטת הדפסה זו החלה בעיקר על בדים וטקסטיל וכן על טפטים, וכאשר החל השימוש בדפוס דיגיטלי מצאו דרך להקטין את חלקיקי הצבע ולהכניס את הצבע לתוך מדפסת הזרקת דיו פשוטה ולהדפיס על מוצרים שונים בשיטת הסובלימציה.


איך שיטה זו עובדת?

הדפסה על גבי משטח שבה חודר הצבע לתוך החומר, על ידי מכבש וואקום בטמפרטורה של כ-180 מעלות.

כאשר עם חימום צבעי ההדפסה הם נהפכים לגז ונטמעים בתוך החומר המודפס, לאחר מכן מקררים את החומר על ידי מים.

צבע ההדפסה מוחדר לחומר לעומק של כ-30-40 מקרון כך שהחומר ניתן לליטוש עדין לאחר ההדפסה.

יתרון שיטה זו שאפשר להדפיס על חומרים קעורים ובעלי צורות שונות, ההדפסה לא מורגשת ומובלטת אלא טמועה בתוך החומר, הצבע עמיד לטמפרטורות קיצוניות. שיטת הדפסה זו בעלת שני שלבים:


1. שלב ההדפסה: על ידי מדפסת הזרקת דיו שלתוכה מזינים את צבע הסובלימציה, מדפיסים על גבי נייר עם תכונות מיוחדות.

2. שלב ההעברה: מניחים את הפלט שיצא מהמדפסת על גבי החומר שברצוננו להדפיס עליו. עם על ידי תהליך של העברת חום הצבע הופך המראה והופך לגז, ומתאחד עם החומר ברמה המולקולרית, כך הצבע הופך בלתי נפרד מהמולקולות של החומר, להבדיל משיטות הדפסה אחרות שבהם הצבע הוא שכבה חיצונית.


שיטת הדפסה זו מבטיחה עמידות גבוהה לשטיפות, שפשופים וסוגי בלאי שונים.
11 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דפוס משי

הדפסת משי היא שיטת הדפסה והעתקה על משטחים שונים כמו נייר או בד, על ידי רשת צפופה של חוטים. בתחילתה של השיטה היו יוצרים הדפס על רשת מתוחה על מסגרת עץ בעזרת שעווה. ע"י השעווה היו אוטמים את האזורים בציור

יצירת קשר

משרד 03-9033536, נייד 054-4334425

בין השעות 09:00-17:00  בימים א'-ה'

office@tp-gifts.com

א. ת. לב הארץ ראש העין

ת.ד. 11179 ראש העין 480571

לקבלת הצעת מחיר
ריחניות לרכב, עץ ריח, מפיצי ריח למזגן הרכבבקבוקי ריח לרכב, בלונים ממותגיםקופסאות ניירות טישוקופסת טישו אישיתעטי פלסטיק, עטים ממתכת, עטים מיוחדיםמחזיקי מפתחות ממתכתמחזיקי מפתחות מפלסטיקמחזיקי מפתחות מפי.וי.סימחזיקי מפתחות מסיליקוןתיקיםתיקי אל-בדשקיות קרטון, תיקי גב, תיקי שרוכיםשקיות נייר, שקיות קראפט, פדים לעכבר, משטח לעכבר ארגונומי, מולטי פד עם לוח שנהלוח תכנון שולחניתחתיות לכוסות מקרטוןתחתיות לכוסות מפי.וי.סי, תחתיות לכוסות משעם, מגנטים למקרר, מסגרת מגנטית, לוח מחיק למקרר, פנקסים עם גב מגנט, קופסאות דפי ממופתקיות דביקות, לוח הודעות דביק, מחברותפנקסים, דיסק און קי, מטענים, גאדג'טים, כוסות וספלים עם לוגו, שעונים ממותגים, שעונים עם מגנט למקרר, מניפות פרסום, פאזלים, שרוך לצוואר עם לוגו, מגיני שמש וצלונים לרכב, מגבות מודפסות,, חולצות עם הדפסה, כובעים, קופסאות סוכריות, נרתיקים לרשיון רכב, נרתיק למשקפיים, כיסוי לדרכון, תגי מזוודה, מוצרי פרסום, מוצרי קד''מ במרכז, מוצרי פרסום זולים, מוצרי קידום מכירותמוצרי קד''מ לכנסים, מתנות לתערוכות, מתנות ממותגות, מתנות למשרד, מוצרי פרסום לעסקים, מוצרי פרסום ממותגים, מתנות שיווק, מתנות קד"מ אקולוגיות.

כל הזכויות שמורות לטרקל קידום מכירות ומתנות.