התחדשנו במוצרי פרסום שווים לקראת עונת הקיץ

עודכן ב: 12 אפר 2018

התחדשנו לקראת הקיץ במגוון מוצרים מחו"ל, מוצרים איכותיים ושווים לקידום מכירות ופרסום לחברות וארגונים.מהיום ניתן להתרשם ממגוון גדול נוסף של מוצרי פרסום לקראת הקיץ והנסיעות!

הקיץ בפתח וזה הזמן הכי טוב להתחיל למתג את העסק שלכם על מוצרי קיץ שימשכו את העין ויגבירו את המודעות לעסק שלכם. ככל שתחלקו ותפיצו מוצרי פרסום עם הלוגו שלכם ויסתבבו איתו כך השיווק יעבוד טוב יותר ועוד אנשים ייחשפו לעסק שלכם.

מתנות לעובדים זה מאוד חשוב בשביל הקשר של העובד לעבודה שלו, כך העובדים מרוצים ממקום העבודה שמתייחס אליהם ומעריך את העבודה שלהם, זהו גם כלי שיווקי נפלא שהעובדים יסתובבו עם המתנה בכל מקום ויפיצו את העסק לעוד אנשים ומקומות, בקיץ זהו זמן מעולה לתת להם מוצרים ממותגים כמו כובעים, מגיני שמש לרכב ועוד מוצרים שכל מי שיוצא לטיולים ולנסיעות לא יכול לפספס את המיתוג שלכם!

ניתן למתג על מגוון עצום של מוצרים כמו: כובעי שמש, תיקים מכל הסוגים, צידניות, מחצלות, מגיני שמש לרכב, כדורגל, מאפרת חוף, כפכפים, כובע רב שימושי, מחזיק מפתחות לנסיעות, חגורות למזוודה, תג למזוודה, סט נסיעות, חולצות, בלונים ועוד ועוד...

עונת הקיץ ידועה כעונת הנסיעות והטיסות ואתם יכולים להעניק שי לעובדים/לחלק כמתנה לכל מי שתרצו מוצרי קיץ ממותגים לפרסום העסק שלכם כגון: כרית מתנפחת לנסיעות, כפכפים ממותגים וכיסוי לעיניים לשינה ועוד.

אנו ב"טרקל קידום מכירות" דואגים להפקת המוצרים שלכם באיכות הכי גבוהה ולא מתפשרים על פחות מזה. מבטיחים יחס אישי וחם לכל לקוח מרגע תחילת התקשרות ועד לרגע מסירת העבודה. מענה לכל שאלה בצורה מקצועית ונעימה, כך שכל לקוח יוצא מרוצה ומסופק הן מהיחס והשירות והן מהתוצר הסופי!

בחברה תוכלו למצוא עוד המון מוצרי קידום ופרסום לעסק שלכם שיוכלו להתאים לכיס שלכם ולתקציב שלכם.

23 צפיות