חריטה

עודכן ב: 15 אפר 2018

חריטה היא שיטת הטבעה על מגוון מוצרים.

ישנו תהליך שנקרא עיבוד שבבי, שהוא כולל מספר פעולות שבסופם חומר הגלם הופך למוצר שאנו מעוניינים בו. אחת הפעולות היא שיטת החריטה שמצריכה יכולת דיוק שבמהלכה מוסר חלק מהחומר הנחרט ויוצר את החריטה בצורה הרצויה.

החומר נחרט על ידי כלי חריטה הדומה לסכין שחורץ חריצים בצורה הרצויה.

המחרטה מגיעה בגדלים שונים וביכולות עבודה שונות, יש את המחרטה הפשוטה כזו שמשמשת לעיבוד עץ, שבו מבוצע העיבוד השבבי ידני. ויש את המחרטות המשולבות במכונות CNC, שהן מכונות שמסוגלות לבצע בעצמן את העיבוד השבבי, יש סוגי מכונות שמתאימות לעיבוד עץ ויש מכונות שמתאימות לעיבוד מתכת ועוד, לכן ישנם גם סוגים של סכינים, סכיני פלדה, סכיני חרסינה ועוד שכל סכין מכוונת לחיתוך שונה, בהתאם לקושי וסוג החומר. ישנם סכינים שמסוגלים לחיתוך עמוק יותר וישנם סכינים לחיתוך שטחי יותר.


8 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דפוס משי

הדפסת משי היא שיטת הדפסה והעתקה על משטחים שונים כמו נייר או בד, על ידי רשת צפופה של חוטים. בתחילתה של השיטה היו יוצרים הדפס על רשת מתוחה על מסגרת עץ בעזרת שעווה. ע"י השעווה היו אוטמים את האזורים בציור

יצירת קשר

משרד 03-9033536, נייד 054-4334425

בין השעות 09:00-17:00  בימים א'-ה'

office@tp-gifts.com

א. ת. לב הארץ ראש העין

ת.ד. 11179 ראש העין 480571

לקבלת הצעת מחיר
ריחניות לרכב, עץ ריח, מפיצי ריח למזגן הרכבבקבוקי ריח לרכב, בלונים ממותגיםקופסאות ניירות טישוקופסת טישו אישיתעטי פלסטיק, עטים ממתכת, עטים מיוחדיםמחזיקי מפתחות ממתכתמחזיקי מפתחות מפלסטיקמחזיקי מפתחות מפי.וי.סימחזיקי מפתחות מסיליקוןתיקיםתיקי אל-בדשקיות קרטון, תיקי גב, תיקי שרוכיםשקיות נייר, שקיות קראפט, פדים לעכבר, משטח לעכבר ארגונומי, מולטי פד עם לוח שנהלוח תכנון שולחניתחתיות לכוסות מקרטוןתחתיות לכוסות מפי.וי.סי, תחתיות לכוסות משעם, מגנטים למקרר, מסגרת מגנטית, לוח מחיק למקרר, פנקסים עם גב מגנט, קופסאות דפי ממופתקיות דביקות, לוח הודעות דביק, מחברותפנקסים, דיסק און קי, מטענים, גאדג'טים, כוסות וספלים עם לוגו, שעונים ממותגים, שעונים עם מגנט למקרר, מניפות פרסום, פאזלים, שרוך לצוואר עם לוגו, מגיני שמש וצלונים לרכב, מגבות מודפסות,, חולצות עם הדפסה, כובעים, קופסאות סוכריות, נרתיקים לרשיון רכב, נרתיק למשקפיים, כיסוי לדרכון, תגי מזוודה, מוצרי פרסום, מוצרי קד''מ במרכז, מוצרי פרסום זולים, מוצרי קידום מכירותמוצרי קד''מ לכנסים, מתנות לתערוכות, מתנות ממותגות, מתנות למשרד, מוצרי פרסום לעסקים, מוצרי פרסום ממותגים, מתנות שיווק, מתנות קד"מ אקולוגיות.

כל הזכויות שמורות לטרקל קידום מכירות ומתנות.