מיתוג על מחזיקי מפתחות


עסקים רבים חושבים כל הזמן איך לקדם את העסק שלהם, ומחפשים רעיונות ומוצרים שיוכלו לפרסם את העסק הכי טוב שאפשר.

מחזיקי מפתחות הם מוצר פרסומי מעולה, יש בו צורך תמידי ושימושי.

במחזיקי מפתחות יש המון צורות וחומרים שאפשר למתג עליהם את הלוגו שלכם, החל ממחזיק מפתחות ממתכת, מחזיק מפתחות עם לד, מחזיק מפתחות עם פותחן בקבוקים, מחזיק מפתחות עם כדור סטרס, מחזיק מפתחות פלסטיק לעגלת הסופר, מחזיק מפתחות צורני מסיליקון, מחזיק מפתחות צורני מפי.וי.סי, מחזיק צורני עם מדבקות קריסטל ועוד ועוד...


מחזיק מפתחות הוא מוצר קטן ונוח לכל כיס, ולכל מקום שאליו ילכו הלקוחות שלכם הם יפרסמו את העסק שלכם, וכך מתחילים ליצור קשרים עם הלקוחות.

מוצר שיווקי וטוב הוא מוצר שאפשר לחלק אותו בכנסים ובאירועי חברה או סתם כך לאנשים מזדמנים.

אנשים תמיד אוהבים לקבל מתנות, וכך הם יוצאים מרוצים וגם אתם. גם חברות של רכבים ממתגים את הסמל שלהם על מחזיק מפתחות ממתכת, שזה משדר יוקרה ואיכות.

מיתוג לעסק נצרך תמיד ותמיד צריך לעניין את האנשים במוצרים שאתם מציעים ומחזיק מפתחות בצורת הלוגו שלכם יכול לעשות מעולה את העבודה.
28 צפיות
יצירת קשר

משרד 03-9033536, נייד 054-4334425

בין השעות 09:00-17:00  בימים א'-ה'

office@tp-gifts.com

א. ת. לב הארץ ראש העין

ת.ד. 11179 ראש העין 480571

לקבלת הצעת מחיר
ריחניות לרכב, עץ ריח, מפיצי ריח למזגן הרכבבקבוקי ריח לרכב, בלונים ממותגיםקופסאות ניירות טישוקופסת טישו אישיתעטי פלסטיק, עטים ממתכת, עטים מיוחדיםמחזיקי מפתחות ממתכתמחזיקי מפתחות מפלסטיקמחזיקי מפתחות מפי.וי.סימחזיקי מפתחות מסיליקוןתיקיםתיקי אל-בדשקיות קרטון, תיקי גב, תיקי שרוכיםשקיות נייר, שקיות קראפט, פדים לעכבר, משטח לעכבר ארגונומי, מולטי פד עם לוח שנהלוח תכנון שולחניתחתיות לכוסות מקרטוןתחתיות לכוסות מפי.וי.סי, תחתיות לכוסות משעם, מגנטים למקרר, מסגרת מגנטית, לוח מחיק למקרר, פנקסים עם גב מגנט, קופסאות דפי ממופתקיות דביקות, לוח הודעות דביק, מחברותפנקסים, דיסק און קי, מטענים, גאדג'טים, כוסות וספלים עם לוגו, שעונים ממותגים, שעונים עם מגנט למקרר, מניפות פרסום, פאזלים, שרוך לצוואר עם לוגו, מגיני שמש וצלונים לרכב, מגבות מודפסות,, חולצות עם הדפסה, כובעים, קופסאות סוכריות, נרתיקים לרשיון רכב, נרתיק למשקפיים, כיסוי לדרכון, תגי מזוודה, מוצרי פרסום, מוצרי קד''מ במרכז, מוצרי פרסום זולים, מוצרי קידום מכירותמוצרי קד''מ לכנסים, מתנות לתערוכות, מתנות ממותגות, מתנות למשרד, מוצרי פרסום לעסקים, מוצרי פרסום ממותגים, מתנות שיווק, מתנות קד"מ אקולוגיות.

כל הזכויות שמורות לטרקל קידום מכירות ומתנות.