מתנות לראש השנה

אנו נמצאים בעיצומו של הקיץ וזה בדיוק הזמן של בעלי העסקים לחשוב קדימה, על תחילת שנה המתקרבת ובאה, ולחשוב אילו מתנות הם יחלקו לעובדים לכבוד ראש השנה!

ראש השנה זהו זמן מצוין לחלק מתנות ולהוקיר תודה לעובדים שעובדים במרץ כל השנה, זמן מצוין להעמקת הקשר בין העובד לארגון, ליצור אווירה אישית בסביבת העבודה על ידי מתנות. הזדמנות נפלאה להעניק להם בחזרה הערכה ותודה! כך העובד מרגיש שמכירים בעבודתו והוא נקשר יותר למקום עבודתו מה שנותן בסופו של דבר תפוקה יותר טובה של העובד ושביעות רצונו.

מתנה לראש השנה זהו מנהג מקובל בכל מקום עבודה והעובדים שמחים מאוד לקבלו, ויש כאן הזדמנות להעניק מתנה וגם לפרסם את העסק!

ניתן למתג על מבחר עצום של מוצרים החל מ:

גאדג'טים

כלי בית

ציוד לטיולים

כלי כתיבה

כובעים

תיקים

קופסת סוכריות ממותגת

כדורי סטרס

כוסות טרמיות

שעוני קיר

וכו' וכו'.


אנו ב"טרקל קידום מכירות" מציעים מבחר ענק של מוצרים באווירת ראש השנה כמו: לוחות שנה ממותגים, מחזיקי מפתחות בצורות נבחרות של תפוח, רימון וכל צורה שתבחרו, פדים לעכבר ממותגים, מפיצי ריח בצורות הקשורות לראש השנה, דפי ממו בצורת תפוח וכו' וכו'.


בברכת שנה טובה ומלאה בעשייה מבורכת!

13 צפיות
יצירת קשר

משרד 03-9033536, נייד 054-4334425

בין השעות 09:00-17:00  בימים א'-ה'

office@tp-gifts.com

א. ת. לב הארץ ראש העין

ת.ד. 11179 ראש העין 480571

לקבלת הצעת מחיר
ריחניות לרכב, עץ ריח, מפיצי ריח למזגן הרכבבקבוקי ריח לרכב, בלונים ממותגיםקופסאות ניירות טישוקופסת טישו אישיתעטי פלסטיק, עטים ממתכת, עטים מיוחדיםמחזיקי מפתחות ממתכתמחזיקי מפתחות מפלסטיקמחזיקי מפתחות מפי.וי.סימחזיקי מפתחות מסיליקוןתיקיםתיקי אל-בדשקיות קרטון, תיקי גב, תיקי שרוכיםשקיות נייר, שקיות קראפט, פדים לעכבר, משטח לעכבר ארגונומי, מולטי פד עם לוח שנהלוח תכנון שולחניתחתיות לכוסות מקרטוןתחתיות לכוסות מפי.וי.סי, תחתיות לכוסות משעם, מגנטים למקרר, מסגרת מגנטית, לוח מחיק למקרר, פנקסים עם גב מגנט, קופסאות דפי ממופתקיות דביקות, לוח הודעות דביק, מחברותפנקסים, דיסק און קי, מטענים, גאדג'טים, כוסות וספלים עם לוגו, שעונים ממותגים, שעונים עם מגנט למקרר, מניפות פרסום, פאזלים, שרוך לצוואר עם לוגו, מגיני שמש וצלונים לרכב, מגבות מודפסות,, חולצות עם הדפסה, כובעים, קופסאות סוכריות, נרתיקים לרשיון רכב, נרתיק למשקפיים, כיסוי לדרכון, תגי מזוודה, מוצרי פרסום, מוצרי קד''מ במרכז, מוצרי פרסום זולים, מוצרי קידום מכירותמוצרי קד''מ לכנסים, מתנות לתערוכות, מתנות ממותגות, מתנות למשרד, מוצרי פרסום לעסקים, מוצרי פרסום ממותגים, מתנות שיווק, מתנות קד"מ אקולוגיות.

כל הזכויות שמורות לטרקל קידום מכירות ומתנות.