מתנות ממותגות לכנסים וימי עיון

עודכן ב: 12 אפר 2018לכנסים וימי עיון יש חשיבות רבה לחברה, זוהי הזדמנות מופלאה ליצור קשר אישי וישיר עם לקוחות פוטנציונליים.

כדי לקדם את העסק/החברה שלכם באופן נכון עליכם להיערך בהתאם לפני מועד הכנס ולתכנן היטב אילו מוצרים אתם מעוניינים לקדם? עם איזה מתנות הלקוחות/העובדים שלכם יצאו בסוף הכנס? איך נייחד את אנשי הצוות מהמשתתפים?

ישנם רעיונות רבים וטובים לפרסם את המותג שלכם החל מעיצוב האולם/המקום שאתם מתכננים להביא את האנשים. למתג מוצרים כמו: כוסות לשתיה חמה, שרוכים לאנשי צוות עם המיתוג שלכם, בלונים ממותגים, כובעים ממותגים, מקלות עידוד מתנפחים ועוד ועוד.אם אתם מתכננים כנס או אירוע כלשהו בחברה בוודאי תהיו מעוניינים לחלק למשתתפים מתנה קטנה בסוף האירוע, שתרשים אותם מצד אחד ומצד שני הרווח יהיה כולו שלכם, כשהם יסתובבו עם המתנה הממותגת בלוגו שלכם בכל מקום.

אנו בטרקל קידום מכירות נשמח להציע לכם מגוון רחב של מוצרי פרסום איכותיים עם המיתוג שלכם במחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

בחברתינו תוכלו למצוא מגוון גדול של רעיונות כמו: קופסת סוכריות ממותגת, צמידי סיליקון, ריחניות לרכב, מניפות פרסום, פריזבי ממותג, גומיות לשיער ועוד ועוד...אצלינו תמצאו מגוון רחב של שקיות ותיקים לאחסון פולדרים ומסמכים שקשורים לכנס שלכם. מוצרי פרסום אלו מרשימים ונותנים הרגשה של כנס ברמה גבוהה כאשר כל משתתף מקבל לידיו תיק/שקית אל-בד עם המיתוג שלכם לשמירת הדפים/הדברים שיקבל בכנס.

בחברתינו תמצאו שקיות אל-בד בהדפסת אופסט, שקיות קרטון, שקיות קראפט, תיקי גב מאל-בד, תיקים מכותנה טבעית, תיק אל-בד עם למינציה ועוד.