מתנות ממותגות לכנסים וימי עיון

עודכן ב: 12 אפר 2018לכנסים וימי עיון יש חשיבות רבה לחברה, זוהי הזדמנות מופלאה ליצור קשר אישי וישיר עם לקוחות פוטנציונליים.

כדי לקדם את העסק/החברה שלכם באופן נכון עליכם להיערך בהתאם לפני מועד הכנס ולתכנן היטב אילו מוצרים אתם מעוניינים לקדם? עם איזה מתנות הלקוחות/העובדים שלכם יצאו בסוף הכנס? איך נייחד את אנשי הצוות מהמשתתפים?

ישנם רעיונות רבים וטובים לפרסם את המותג שלכם החל מעיצוב האולם/המקום שאתם מתכננים להביא את האנשים. למתג מוצרים כמו: כוסות לשתיה חמה, שרוכים לאנשי צוות עם המיתוג שלכם, בלונים ממותגים, כובעים ממותגים, מקלות עידוד מתנפחים ועוד ועוד.אם אתם מתכננים כנס או אירוע כלשהו בחברה בוודאי תהיו מעוניינים לחלק למשתתפים מתנה קטנה בסוף האירוע, שתרשים אותם מצד אחד ומצד שני הרווח יהיה כולו שלכם, כשהם יסתובבו עם המתנה הממותגת בלוגו שלכם בכל מקום.

אנו בטרקל קידום מכירות נשמח להציע לכם מגוון רחב של מוצרי פרסום איכותיים עם המיתוג שלכם במחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

בחברתינו תוכלו למצוא מגוון גדול של רעיונות כמו: קופסת סוכריות ממותגת, צמידי סיליקון, ריחניות לרכב, מניפות פרסום, פריזבי ממותג, גומיות לשיער ועוד ועוד...אצלינו תמצאו מגוון רחב של שקיות ותיקים לאחסון פולדרים ומסמכים שקשורים לכנס שלכם. מוצרי פרסום אלו מרשימים ונותנים הרגשה של כנס ברמה גבוהה כאשר כל משתתף מקבל לידיו תיק/שקית אל-בד עם המיתוג שלכם לשמירת הדפים/הדברים שיקבל בכנס.

בחברתינו תמצאו שקיות אל-בד בהדפסת אופסט, שקיות קרטון, שקיות קראפט, תיקי גב מאל-בד, תיקים מכותנה טבעית, תיק אל-בד עם למינציה ועוד.


35 צפיות
יצירת קשר

משרד 03-9033536, נייד 054-4334425

בין השעות 09:00-17:00  בימים א'-ה'

office@tp-gifts.com

א. ת. לב הארץ ראש העין

ת.ד. 11179 ראש העין 480571

לקבלת הצעת מחיר
ריחניות לרכב, עץ ריח, מפיצי ריח למזגן הרכבבקבוקי ריח לרכב, בלונים ממותגיםקופסאות ניירות טישוקופסת טישו אישיתעטי פלסטיק, עטים ממתכת, עטים מיוחדיםמחזיקי מפתחות ממתכתמחזיקי מפתחות מפלסטיקמחזיקי מפתחות מפי.וי.סימחזיקי מפתחות מסיליקוןתיקיםתיקי אל-בדשקיות קרטון, תיקי גב, תיקי שרוכיםשקיות נייר, שקיות קראפט, פדים לעכבר, משטח לעכבר ארגונומי, מולטי פד עם לוח שנהלוח תכנון שולחניתחתיות לכוסות מקרטוןתחתיות לכוסות מפי.וי.סי, תחתיות לכוסות משעם, מגנטים למקרר, מסגרת מגנטית, לוח מחיק למקרר, פנקסים עם גב מגנט, קופסאות דפי ממופתקיות דביקות, לוח הודעות דביק, מחברותפנקסים, דיסק און קי, מטענים, גאדג'טים, כוסות וספלים עם לוגו, שעונים ממותגים, שעונים עם מגנט למקרר, מניפות פרסום, פאזלים, שרוך לצוואר עם לוגו, מגיני שמש וצלונים לרכב, מגבות מודפסות,, חולצות עם הדפסה, כובעים, קופסאות סוכריות, נרתיקים לרשיון רכב, נרתיק למשקפיים, כיסוי לדרכון, תגי מזוודה, מוצרי פרסום, מוצרי קד''מ במרכז, מוצרי פרסום זולים, מוצרי קידום מכירותמוצרי קד''מ לכנסים, מתנות לתערוכות, מתנות ממותגות, מתנות למשרד, מוצרי פרסום לעסקים, מוצרי פרסום ממותגים, מתנות שיווק, מתנות קד"מ אקולוגיות.

כל הזכויות שמורות לטרקל קידום מכירות ומתנות.