עולם שלם של עטים

עודכן ב: 12 אפר 2018

עולם העטים הוא עולם נרחב ביותר עם המון סוגי עטים שונים בצורות וצבעים שונים. מיתוג על עטים זוהי דרך מעולה לקדם את העסק שלכם ולשווק את שמכם לקהל רחב של אנשים, משום שהעט הוא נצרך מבוקש בכל מקום ובכל זמן, במשרד בעבודה, בבית ובדרכים. הצורך לעטים אף פעם לא פוסק ותמיד צריך לחדש ולהתחדש בעטים חדשים. ישנם סוגים רבים של עטים שניתן למתג עליהם את הלוגו שלכם: עטי פלסטיק, עטי מתכת, עטים צורניים, עטים אקולוגיים, מארקרים, עטים יוקרתיים ועוד ועוד....

הפקת מיתוג על עטים נע בין טווח מחירים שונים, כך שכל אחד יכול למתג את העסק שלו עם עטים פשוטים ואף יוקרתיים לפי תקציבו.


לאחרונה התחדשנו ב"טרקל קידום מכירות" בעטים מיוחדים ואיכותיים מחו"ל עם קליפסים צורניים לפי לוגו הלקוח, העט קיים עם קליפס צורני תלת מימד, קליפס מתכת, קליפס פלסטיק. עט זה יבלוט עם הלוגו שלכם ויחקק טוב בעיניהם של המשתמשים בו, אנשים אוהבים דברים מיוחדים ולא שיגרתיים ומוצר פרסום זה עונה בדיוק על הדרישות האלה!
#vacation

19 צפיות
יצירת קשר

משרד 03-9033536, נייד 054-4334425

בין השעות 09:00-17:00  בימים א'-ה'

office@tp-gifts.com

א. ת. לב הארץ ראש העין

ת.ד. 11179 ראש העין 480571

לקבלת הצעת מחיר
ריחניות לרכב, עץ ריח, מפיצי ריח למזגן הרכבבקבוקי ריח לרכב, בלונים ממותגיםקופסאות ניירות טישוקופסת טישו אישיתעטי פלסטיק, עטים ממתכת, עטים מיוחדיםמחזיקי מפתחות ממתכתמחזיקי מפתחות מפלסטיקמחזיקי מפתחות מפי.וי.סימחזיקי מפתחות מסיליקוןתיקיםתיקי אל-בדשקיות קרטון, תיקי גב, תיקי שרוכיםשקיות נייר, שקיות קראפט, פדים לעכבר, משטח לעכבר ארגונומי, מולטי פד עם לוח שנהלוח תכנון שולחניתחתיות לכוסות מקרטוןתחתיות לכוסות מפי.וי.סי, תחתיות לכוסות משעם, מגנטים למקרר, מסגרת מגנטית, לוח מחיק למקרר, פנקסים עם גב מגנט, קופסאות דפי ממופתקיות דביקות, לוח הודעות דביק, מחברותפנקסים, דיסק און קי, מטענים, גאדג'טים, כוסות וספלים עם לוגו, שעונים ממותגים, שעונים עם מגנט למקרר, מניפות פרסום, פאזלים, שרוך לצוואר עם לוגו, מגיני שמש וצלונים לרכב, מגבות מודפסות,, חולצות עם הדפסה, כובעים, קופסאות סוכריות, נרתיקים לרשיון רכב, נרתיק למשקפיים, כיסוי לדרכון, תגי מזוודה, מוצרי פרסום, מוצרי קד''מ במרכז, מוצרי פרסום זולים, מוצרי קידום מכירותמוצרי קד''מ לכנסים, מתנות לתערוכות, מתנות ממותגות, מתנות למשרד, מוצרי פרסום לעסקים, מוצרי פרסום ממותגים, מתנות שיווק, מתנות קד"מ אקולוגיות.

כל הזכויות שמורות לטרקל קידום מכירות ומתנות.